Srpen 2014

X JAPAN

26. srpna 2014 v 16:17 | MEI
X JAPAN je japonská skupina, která proslavila styl jménem VISUAL KEI. Tato skupina se dala dohromady v roce 1982 . Založily jí Yoshiki a Toshi . Sestava kapely se několikrát měnila, ale v roce 1987 knim přišel kytarista kménem HIDE ( HIDETO MATSUMOTO) fanoušci si ho hodně rychle oblíbily :) . V roce 1997 sehraly poslední koncert s jménem X JAPAN THE LAST LIVE, ale v roce 1998 se chtěl Yoshiki společně se skupinou vratit , ale zhatila jim to strašlivá novinka kytarista HIDE zemřel , byla strašná novinka jak pro zbylé členy tak i pro fanoušky . Skupina si potom musela dát hooodně dlouhou pauzu aby se z toho všichni dostaly. Když se z toho všichni vzpamatovaly tak se společně vrátily s kytariskou ,který se jmenuje Sugizo( je ve dvou kapelach X JAPAN A LUNA SEA) . Kapela prokračuje do dneška :))
PŮVODNÍ SESTAVA : VOCAL:TOSHI : GT:HIDE :GT:PATA:BASS:TAIJI:DR:YOSHIKI.
Taiji odešel v roce 1992 a za něho přišel HEATH ♥♥ Dnešní sestava: VOCAL:TOSHI:GTSUGIZO:GT:PATA:BASS:HEATH:DR:YOSHIKI . Vydaly několik Singlů a ALB

AN CAFE

21. srpna 2014 v 20:11 | MEI
Takže AN CAFE je japonská oshare kei skupina( ikdyž jsem někde četla že jsou Visual kei :'D ale není to pravda) .Řadí se mezi oshare kei styl . Hrají Harajuku dance rock. Tato skupina vznikla v roce 2003 a byla v této sestavě : Zpěv:Miku , Kytara:Bou, Bass: Kanon, Dr: Teruki. V roce 2007 od nich idešel kytarista Bou což byla pro skupinu i fanoušky velká rána :/ . Po odchodu Boua si dali chvíůi kluci pauzu a potom přišli s novým kytaristou ,který se jmenuje Takuya a s novým klávesakem ,který se jmenuje Yuuki :) .

NARUTO

21. srpna 2014 v 11:46 | MEI |  Anime
Ano můj božský NARUTO :3
Naruto bylo mé první anime na které jsem se začala koukat už na JETIXU . Nesnaším tam dvě postavy první je SAKURA je tostrašná kráva nejraději bych ji dala přes držku sama jak naruta jak Naruta pořád pláti a poučuje s prominutím je to pro mě stášná píča !!!!! a Hinata ? tu přímo zbožňuju je míla a hezka a k Narutovi se chová pěkně :) má i lepší techniky :) za to ta růžovovlasá krava nema skoro žadny :D . Kakasho je další z mých oblíbenych postav spolu s Gaaraou :3 oni jsou prostě sexy a to Sai taky :333 Maji hodně dobry techniky :33333 ale Sasukeho přímo nesnáším ať si s tou Sakurou tahne klidně do někam !!!!!