Listopad 2015

Novinky :)

1. listopadu 2015 v 21:26 | Romča |  MÉ VĚCI xD
Čauki :) opět se Vám po dlouhé době hlásim :D holt teď nebylo moc času na psaní ,ale to snad chápete :) .Je toho fakt hodně .

Úspěšně jsem udělala písemné zkoušky a dostala jsem výuční list ( to čekání bylo strašný ,kvůli výučáku jsem byla ve škole skoro celý den což bylo pro mě nepříjemný :/ ale konečně ho mám :) .
Měla jsem rozjednanou práci v Tescu kde bylo kadeřnictvi . Byla jsem tam na dvou školeních ( první bylo na barvení vlasů a druhé na komunikaci se zákazníkem ). Po druhém školení chtěla se mnou mluvit šefová od které jsem se dozvěděla,že mám změnit celkově svou image abych tam mohla pracovat ( nebudu mět svou image a nenechám se od nikoho omezovat) Nakonec do toho kadeřka nenastoupím a budu prozatím dělat uplně něco jineho .
Takže teď jsem prozatím přihlášená na ůřadu práce :/ .
Koupila jsem si nové 10 dírkové boty značky Steel a musím říct ,že ty boty jsou barvou pěkný ,ale strašně rychle se z nich loupe barva tak že je pod tím vidět plast a ta jejich špička u není kovová ale prostě plastová :/ . Mám ještě 15 dírkový a musím říct ,že snima jsem velmi spokojená a mají kovovou špičky a držej dýl než ty co mám teď . V létě jsem byla na Lesní Punku ze ,kterého musím udělat ještě report :D ( Jsem líná se k tomu dohrabat :D) . Tak že se s Váma loučím a Punk's Not Dead :)